Gizlilik Politikası

KurumsalZEKA için ziyaretçilerimizin gizlilik ve güvenlikleri bizler için en önemli unsurdur. KurumsalZEKA, ziyaretçilerimiz tarafından bizlere bildirilen adres, telefon gibi irtibat bilgilerini hiçbir suretle başkalarına satmaz ya da kiralamaz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bizlere sunmak istediğiniz bilgiler dışında sizinle ilgili kişisel bilgilerin hiçbiri tarafımızdan toplanmaz.


Bilgilerin Toplanması ve Kullanımı

KurumsalZEKA, bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibidir. Kurumsalzeka.com sitesinin temel amacı crm yazılımını tanıtması ve ticari arz ve taleplerin toplanması olduğundan, ziyaretçiler site üzerinden gönderilen bilgilerin sadece bu amaca yönelik değerlendirileceği kabul etmiş sayılırlar.

KurumsalZEKA, kanuni yaptırımlarla gelen talep veya üçüncü şahısların yasalar, fikri haklar ve diğer haklar doğrultusunda çıkarmış oldukları kararlara riayet etmek amacıyla bu kişi ve kurumlarla işbirliği yapma hakkını saklı tutar. Ancak böyle bir işbirliği durumunda KurumsalZEKA ’nın, kararı tamamen kendi inisiyatifinde olmak suretiyle talep edilen bilgilerin iyi niyetle talep edildiği ve gerçekten bu kişi ve kurumlara faydalı olacağına inanması gerekir.